PRODUKTET E SHITJES TË NXHET

 • Stainless Steel Wire(Mesh Weaving)

  Tela prej çeliku inox (gërshetim rrjetë)

  Teli inox ka një duktilitet të mirë, forcë të lartë tërheqëse dhe zgjat gjatë në përdorim, fleksibilitet të lartë, rezistencë ndaj gërryerjes dhe rezistencë ndaj korrozionit, diametër uniform, sipërfaqe të lëmuar, ngjyrë të ndritshme, etj. Teli inox (Thurja me rrjetë) Parametrat: Diametri i telit: φ0,10-φ4,00 mm Klasa e materialit: 304, 304L, 316, 316L,201, 202, 301, 302, etj. Standard: ASTM, GB, DIN,JIS Rezistenca në tërheqje: 600N/mm2-800N/mm2 Aplikimet: 70% e telit tonë të pjekjes me hidrogjen prej çeliku inox Yuze aplikohen kryesisht në mes...

 • Stainless Steel Wire(Flexible Hose Media)

  Tela inox (media fleksibël me zorrë)

  Karakteristikat: Teli inox ka një duktilitet të mirë, forcë të lartë tërheqëse dhe zgjat gjatë në përdorim, fleksibilitet të lartë, rezistencë ndaj gërryerjes dhe rezistencë ndaj korrozionit, diametër uniform, sipërfaqe të lëmuar, ngjyrë të ndritshme, etj. Teli inox Parametrat: Diametri i telit: φ0.10-φ4.00 mm Klasa e materialit: 304, 304L, 316, 316L, 201, 202, 301, 302, etj. Standard: ASTM, GB, DIN, JIS Forca në tërheqje: 600N /mm2-800N/mm2 Teli inox Aplikimet: Teli pjekje hidrogjeni prej çeliku inox Yuze përdoret si fleksibël...

 • Stainless Steel Wire Mesh

  Rrjetë teli prej çeliku inox

  Rrjeta e telit inox është përdorur gjerësisht në kërkimin kimik, petrokimik dhe naftë, transport, industri bërthamore, energji, tekstile, hapësirë ​​ajrore, elektronikë, letër farmaceutike ushqimore dhe sektorë të tjerë industrialë, në zona të caktuara ose mund të mos bëhet një material metalik i domosdoshëm i zëvendësuar. Veç kësaj, nën-rrjeta çelik jo staksi dhe vetitë dekorative dhe të lehta për t'u pastruar dhe antibakteriale, është përdorur gjerësisht në sektorin e konsumatorit, si ndërtimi dhe dekorimi, komplet...

 • Stainless Steel Square Woven Mesh

  Rrjetë e endur katrore prej çeliku inox

  Rrjetë e endur katrore prej çeliku inox kryesisht përfshin rrjetë të zakonshme të thurjes së thjeshtë/twill; varionte nga 1mesh deri në 635mesh; Pëlhurë bulona “Tensile Bolt”; Rrjetë e ngjeshur dhe rrjetë e salduar. Rrjeta e zakonshme me thurje të thjeshtë/twill dhe "Bulon elastik" Pëlhura bulonash janë zakonisht për aplikime industriale. I gjithë kontrolli i cilësisë së rrjetës katrore bazuar në standardin ASTM E 2016-15 dhe lëndën e parë bazuar në standardin ASTM A580-14. Klasa e lëndës së parë: 304, 304L, 316, 316L, 430, etj. Përdorime të përgjithshme në aplikime të ndryshme: · Përmasat...

 • Stainless Steel Dutch Wire Mesh

  Rrjetë teli holandeze çeliku inox

  Yuze prodhon rroba teli me porosi për të përmbushur nevojat e klientëve për filtrim. Rrjeta e filtrit holandez ofron aftësi superiore filtrimi për një gamë të gjerë aplikimesh, duke përfshirë presionin, karburantin dhe filtrat e lëngshëm për industrinë e hapësirës ajrore, petrokimike, farmaceutike, minierash dhe për trajtimin e ujërave të zeza. Çelik inox është rezistent ndaj nxehtësisë, acidit, korrozionit dhe konsumit. Për shkak të këtyre karakteristikave, rrjeta prej çeliku inox përdoret gjerësisht në miniera, kimike, ushqime, naftë, mjekësi, etj.,...

 • Stainless Steel Five Heddle Weave Mesh

  Rrjetë endje prej çeliku të pandryshkshëm

  Rrjeta e endjes me pesë krahë prej çeliku inox ofron një hapje drejtkëndore. Dizajni unik i kësaj rrjete mund të ndihmojë në rritjen e vetive të kullimit dhe rrjedhjes. Kjo rrjetë ka gjithashtu një sipërfaqe të lëmuar nga njëra anë, e cila përdoret gjerësisht në filtrimin e industrive kimike të naftës, në formën e shiritave filtri dhe elementëve të filtrit. Veçoritë e rrjetës së thurjes me pesë heddle çeliku inox 1. Ofron një hapje drejtkëndore 2. Karakteristika të përmirësuara të kullimit dhe rrjedhjes 3. Ofron një sipërfaqe të lëmuar për heqjen e lehtë të filtrit rreth...

 • Stainless Steel Crimped Weave Mesh

  Rrjetë endje prej çeliku inox

  Rrjeta e telit të ngurtësuar prej çeliku inox prodhohet në një larmi materialesh përmes makinës së rrjetës shtrënguese, një lloj produkti universal teli me hapje katrore ose drejtkëndore. Rrjeta e ngjeshur prej çeliku inox mund të njihet edhe si rrjetë e ngjeshur me hekur, rrjetë e ngjeshur prej çeliku inox, rrjetë e ngjeshur me hekur të zezë sipas materialeve të ndryshme. Yuze ofron kryesisht rrjetë teli të ngjeshur prej çeliku inox Materiali: 302,304,304L, 316,316L Karakteristikat: Strukturë e fortë dhe e qëndrueshme Stili i ngjeshur: Çelik inox i ngjeshur ...

 • Stainless Steel Welded Wire Mesh

  Rrjetë teli me saldim inox

  Rrjeta me tela e salduar prej çeliku inox prodhohet nga saldimi me togë. Rrjeta e telit e salduar prej çeliku inoks është ngjitur me tel çeliku me cilësi të lartë me karbon të ulët dhe më pas pasivohet dhe plastikohet me veshje të ftohtë, veshje të nxehtë dhe veshje PVC. Rrjeta e salduar prej çeliku inoks është bërë nga tela inox me cilësi të lartë. Është më rezistent ndaj acideve, rezistent ndaj alkaleve, i salduar fort, i bukur dhe i përdorur gjerësisht. Detajet e rrjetës së telit të salduar prej çeliku inox: Rrjetë teli e salduar prej çeliku inox Karakteristikë: bashkëpunim i shkëlqyer...

Rreth Nesh

 • aboutimg

Përshkrim i shkurtër:

YUZE WIRE MESH CO., LTD është një prodhues profesionist i telave dhe rrjetave teli prej çeliku inox në Anping, Kinë që nga viti 1986. Vlera jonë vjetore e prodhimit është mbi 40 milionë USD; 80% e produkteve eksportohen në 30 vende dhe rajone.

Kemi 3 fabrika dhe 1 degë; me gjithsej mbi 200 shtabet: Një fabrikë e shufrave prej çeliku inox; Një fabrikë për vizatimin e telave inox; Fabrika One Mesh Weaving; Një degë në Shijiazhuang.

 • certificate (3)
 • certificate (2)
 • certificate (4)
 • certificate (5)
 • certificate (1)
 • Kontrolli i cilësisë

  Yuze arriti sistemin e cilësisë ISO: GB/T19001-2016 /ISO9001:2015 i cili është baza kryesore e aktiviteteve të prokurimit, procesit të prodhimit dhe kontrollit të cilësisë.
 • Staf profesional

  Yuze zotëron tre fabrika dhe një degë, me mbi 200 staf
 • Vite eksperience

  Funksionimi i fabrikave Yuze filloi në vitin 1986 dhe biznesi i eksportit filloi që nga viti 2005
 • Klientët

  Yuze fiton reputacion të lartë nga klientët e huaj dhe vendas, ne sigurojmë të ofrojmë shërbim më të mirë dhe produkte konkurruese për partnerët tanë të biznesit.

NGJARJE DHE SHOKËT TREGTARE

 • Makinë e re rrotulluese në internet

  Kohët e fundit, një grup i ri makinerie rrotullimi është vënë në funksionim zyrtarisht i vënë në prodhim në kompaninë Yuze. Makina mund të përdorë llojin e bobinave të serive PL, PT dhe NP, që pasurojnë më tej paketimin tonë. Aktualisht, ne mund të furnizojmë paketimin e bobinave si më poshtë: Ju lutemi na kontaktoni nëse keni ndonjë nevojë ose...

 • Mjedisi i ruajtjes së rrjetës inox është i rëndësishëm

  Rrjeta prej çeliku inox është një lloj teli çeliku rezistent ndaj korrozionit, i cili nuk është absolutisht pa ndryshk dhe performanca e tij ndaj korrozionit në mediat kimike nuk është veçanërisht e qëndrueshme. Rezistenca ndaj korrozionit e rrjetës së telit inox ndikohet nga elementët e saj kimikë si nikeli, kromi,...

 • Ju mirëpresim të gjithëve të vizitoni Yuze

  Kur rishikova foton e vizitës së klientit, m'u kujtua se klientët koreanë dhe australianë vizituan dyqanin tonë të punës dhe diskutuan më tej në dhomën tonë të takimeve. Ishte një kujtim i mirë që të gjithë vizitorët dhe personeli i afërm i kompanisë morën pjesë në diskutim dhe do të jetë punë e madhe për të kuptuar ...

 • Ekspozita e Turqisë

  Është një mënyrë e mirë promovimi kur klientët na shohin në disa ekspozita, veçanërisht në ndonjë ekspozitë profesionale, të cilat të afërmit me produkte dhe produkte aplikojnë. Ne kishim marrë pjesë në 4 ekspozita në 2 vitet e fundit. Departamenti ynë i shitjeve kishte një mirëkuptim shumë të thellë rreth ...